Hezká chvilka - Kennel AKITA INU

Plzeň 16.5.2009

 

Krajská výstava se opět, jako každý rok, vydařila. Ráno trochu sprchlo, ale to nikomu z účastníků nevadilo. Jen naše Aika zaujmula ihned místo na lavičce pod deštníkem. Účast byla hojná, přijeli i naší přátelé z Kolína, z čehož jsme měli velkou radost. Vláďa měl sice v kruhu problémy s kondicí, ale rozhodčí pan Hořák ho v kruhu řádně protrénoval. Eva předvedla obdivuhodný výkon s jejich novým přírůstkem - vyhrála odpolední soutěž Vítěz mladých, a tak velice silně konkurovala svému protějšku. Nevím nevím, jestli to kondice zachrání...Naše Aika běžela závěrečné kolo s Irským vlkodavem, což byl také velmi dobrý výkon. Snažila se holka do samého konce.

Také Daimonovi potomci uspěli na výbornou, i když jejich paničky byly v kruhu poněkud protivné, jak vtipně konstatoval rozhodčí.

Daimon obstál v závěrečných soutěžích a obhájil prvenství V. skupiny.

Mezinárodní rozhodčí Karel Hořák, jako obvykle, dodal celé výstavě velmi kvalitní a zároveň zábavný zážitek pro všechny diváky.

Slunné odpoledne a nálada byla tak báječná, že jsme se všichni rozhodli jet za naší společnou kamrádkou Jarmilou do Mariánského Týniště, kde její manžel zahajoval vernisáž. Mimo jiné jsme shlédli fascinující sousoší "Lidické děti". Nebylo co dodat.

Protože jsme byli všichni vítězové, náležitě jsme naše medaile a poháry oslavili. Medovina z nich chutnala báječně. Škoda jen, že jsme již nevyfotili kamarádku Evu, byla tak šťastná...

Daimonův synek je opravdu překrásný

Dva Daimonovi synci opět na výbornou.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode