Hezká chvilka - Kennel AKITA INU

2.putovní procházka Plzeň

 

 Dne 29.11.2008 se uskutečnila  2.putovní procházka v Plzni na Boleváku. Počasí bylo objednané a tak jsme se vydali v plném obsazení na Bolevák. Aika si musela přiobléct tričko, aby jí nenastydlo bříško ( spíše břicho ), ti hrozní veterináři jí ho oholili, ale to jí vůbec nevadilo zúčastnit se několika soutěží, které pro nás obětaví organizátoři připravili. Myslím ale, že kdyby byla také soutěž kdo nejrychlejí sní plnou misku, určitě by vyhrála.

Myslím, že všichni účastníci se dobře bavili a tak mohu jen poděkovat pořadatelům, Tamaře, Leoně, Rendovi a Jardovi za skvělou organizaci a obětavost.

 

Rendo, koukej mi vrátit tu placatku !!!! Doufám, že jsi jen vypil, ale nepropil !!!

 

Am 29. 11 2OO8 war wieder einmal ein Wandertag der Liebhaber der Akita Inu Rasse in Tschechien. Die Teilnehmer waren aussergewoehnlich zahlreich und trotz des etwas kalten Wetters war die Veranstalrtung ein voller Erfolg. Wir bedanken uns ausdruecklich bei allen Organisatoren der Veranstatung . Besondere Anerkennung  und grossen Dank gehoert den Teilnehmern Tamara,Leone, Renda und Jarda. Wir freuen uns alle auf den naechsten Wandertag. Fuer mich war es ausserdem ein sehr schoenes Erlebnis , die Nachkommen von meinem Daimon einmal wiederzusehen.

 

 

 

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode